کمپانی ال‌جی تولیدکننده باتری گوشی آی‌فون ۹ خواهد بود


با وجود این‌که هنوز زمان نسبتا زیادی تا رونمایی از آی‌فون ۸ و دیگر اسمارت‌فون‌های اپل در سال جاری باقی مانده، اما گزارش‌های جدید حاکی از آن هستند که کمپانی LG Chem برای تولید باتری آی‌فون ۹ با اهالی کوپرتینو به توافق رسیده و همچنین منابع مختلف بیان می‌کند که اپل توسعه و طراحی آی‌فون ۹ را آغاز کرده است.

طبق اطلاعات بیان شده، این باتری‌ها برای جلوگیری از بزرگتر شدن موبایل و اشغال فضای کمتر با ایجاد یک خم در قسمت پایین باتری، به شکل حرف L زبان انگلیسی ساخته خواهند شد و انتظار می‌رود بدون نیاز به بزرگ‌تر یا ضخیم‌تر کردن دستگاه با ظرفیت بیشتری آماده قرارگیری در گوشی آی‌فون ۹ باشند.

آی‌فون 9

این منبع مطلع اعلام می‌کند که ال‌جی برای این منظور تاکنون ده‌ها میلیون دلار در کارخانه‌های خود سرمایه‌گذاری کرده است و قصد دارد از اوایل سال آینده، پروسه تولید انبوه این باتری‌ها را شروع کند. حال در امتداد تغییر باتری در آی‌فون ۹ انتظار داریم که سایز نمایشگر این دستگاه نیز برای پرچمدار سال ۲۰۱۹ تغییر کرده و نسخه معمولی این محصول به یک نمایشگر ۵٫۲۸ اینچی و نسخه پلاس این اسمارت‌فون نیز به یک صفحه‌نمایش ۶٫۴۶ اینچی که هردو از نوع OLED هستند، مجهز شوند. البته درحال‌حاضر تمام نگا‌ه‌ها به سمت جدیدترین دستاورد این شرکت یعنی آی‌فون ۸ خواهد بود که تاکنون اطلاعات زیادی درباره آن فاش شده است.

نوشته کمپانی ال‌جی تولیدکننده باتری گوشی آی‌فون ۹ خواهد بود اولین بار در پدیدار شد.